Szanowni Państwo, Przyjaciele,
Jako Stowarzyszenie zostaliśmy zaproszeni do udziału w akcji Wspólnie przeciw epidemii, organizowanej przez Miasto Ząbki.
Całym sercem wspieramy każdą szlachetną inicjatywę i doceniamy wszystkie działania, których celem jest walka o wspólne dobro, zdrowie i życie.
Bardzo długo zastanawialiśmy się nad przyjęciem zaproszenia, nie mniej jednak, podjęliśmy decyzję o nie podejmowaniu wyzwania. Oczywiście, doceniamy działania w które zaangażował się ząbkowski samorząd i jesteśmy dumni, że podejmowane są takie akcje. Ze swojej strony zapewniamy, że trzymamy kciuki i kibicujemy powodzeniu akcji #WspólniePrzeciwEpidemii i mamy nadzieję, że okaże się wielkim sukcesem. Widzimy jednak, że w akcji bierze udział wielu ludzi zaangażowanych politycznie i dlatego też podjęliśmy decyzję o nie uczestniczeniu w tym przedsięwzięciu. Stowarzyszenie „Sztab Ząbki” prowadzi swoje działania wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy słuszne. Każdy z nas ma prawo do swoich przekonań i poglądów politycznych, lecz jako Stowarzyszenie pozostajemy apolityczni, nie uczestniczymy w akcjach o jakimkolwiek zabarwieniu politycznym. Liczymy na wyrozumiałość i przepraszamy wszystkich tych, których zawiedliśmy naszą decyzją.
Pozdrawiamy,
Zespół Stowarzyszenia SZTAB ZĄBKI