Kochani!
Z myślą o stale rosnących wyzwaniach jakie życia stawia przed nami wszystkimi, postanowiliśmy powołać Ośrodek Mediacyjny.
💬Mediacje, to nowoczesna metoda pozasądowego rozwiązywania sporów i konfliktów, które w naszym codziennym życiu są rzeczą naturalną. Mediacje, to łagodny, nieformalny i dobrowolny proces, który pozwala na osiągnięcie porozumienia i zawarcie ugody, a tym samym pozwala uniknąć kosztownych i długotrwałych procesów sądowych. 
To innowacyjna metoda, w której bezstronny i doświadczony mediator pomaga w obustronnej komunikacji i osiągnięciu kompromisu.
To przede wszystkim oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy!
Jeśli jesteście w konflikcie, nie potraficie dojść do porozumienia i rozwiązać swojego problemu, zamiast kierować sprawę do sądu, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka Mediacyjnego. Z naszych usług można również skorzystać w trakcie już trwającego postępowania sądowego – wystarczy wystąpić do sądu z wnioskiem o skierowanie
sprawy do mediacji!
Nasz ośrodek prowadzi sprawy z zakresu postępowań cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.
Ośrodek Mediacyjny przy Stowarzyszeniu PoMocny Sztab jest wpisany na listę ośrodków mediacji prowadzoną między innymi przez Sąd Okręgowy w Warszawie:
https://bip.warszawa.so.gov.pl/artykuly/1445/strefa-szukajacych-mediatora –
zakładka “Spis ośrodków mediacyjnych”
Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mediacje@pomocnysztab.org.pl
lub telefonicznie 577666437.
Pozdrawiamy,
Zespół Stowarzyszenia PoMocny Sztab