Drukowanie

Kochani!
Z myślą o stale rosnących wyzwaniach jakie życia stawia przed nami wszystkimi, postanowiliśmy powołać Ośrodek Mediacyjny.
💬Mediacje, to nowoczesna metoda pozasądowego rozwiązywania sporów i konfliktów, które w naszym codziennym życiu są rzeczą naturalną. Mediacje, to łagodny, nieformalny i dobrowolny proces, który pozwala na osiągnięcie porozumienia i zawarcie ugody, a tym samym pozwala uniknąć kosztownych i długotrwałych procesów sądowych.
To innowacyjna metoda, w której bezstronny i doświadczony mediator pomaga w obustronnej komunikacji i osiągnięciu kompromisu.

To przede wszystkim oszczędność nerwów, czasu i pieniędzy!
Jeśli jesteście w konflikcie, nie potraficie dojść do porozumienia i rozwiązać swojego problemu, zamiast kierować sprawę do sądu, zapraszamy do skorzystania z usług naszego Ośrodka Mediacyjnego. Z naszych usług można również skorzystać w trakcie już trwającego postępowania sądowego – wystarczy wystąpić do sądu z wnioskiem o skierowanie sprawy do mediacji!
Nasz ośrodek prowadzi sprawy z zakresu postępowań cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.
Ośrodek Mediacyjny przy Stowarzyszeniu PoMocny Sztab jest wpisany na listę ośrodków mediacji prowadzoną między innymi przez
Sąd Okręgowy w Warszawie: https://bip.warszawa.so.gov.pl/artykuly/1445/strefa-szukajacych-mediatora –zakładka „Spis ośrodków mediacyjnych”
Serdecznie zapraszamy do kontaktu – mediacje@pomocnysztab.org.pl lub telefonicznie 577666437.
Pozdrawiamy,
Zespół Stowarzyszenia PoMocny Sztab

mediacje@pomocnysztab.org.pl

+48 577 666 347

Dyżur Mediatora

Telefoniczny -> codziennie od 10:00 do 16:00 

“Myślnik” – ul. 3 Maja 1, Góra Kalwaria -> drugi i trzeci piątek miesiąca od 18:00 do 20:00 

Ośrodek Pomocy Społecznej – ul. Pileckiego 10, Góra Kalwaria -> wtorki 17:00-18:00, czwartki 18:00-19:00 – po umówieniu w OPS