Stowarzyszenie “SZTAB ZĄBKI”, wspólnie z Urzędem Miasta I Gminy Góra Kalwaria, zaprasza na bezpłatne zajęcia z Nordic Walking.

Już 5 czerwca 2021 ruszamy ze spacerami „Nordic Walking w Górze Kalwarii”. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych spacerów z kijkami po Górze Kalwarii
i okolicach. Zajęcia będą odbywać się regularnie,
w weekendy.

Program realizowany jest przez Stowarzyszenie „SZTAB ZĄBKI”, przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Zajęcia skierowane są do mieszkańców Góry Kalwarii w różnym wieku, płci
i sprawności fizycznej, do dzieci i młodzieży jak i seniorów, czyli dla wszystkich, którzy poszukują alternatywy dla aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zapewniamy sprzęt (kije – po 10 par na grupę) i dobrą zabawę w miłej atmosferze. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany i doświadczony instruktor,
który zapozna wszystkich z zasadami tej aktywności fizycznej oraz będzie doskonalić ich umiejętności.

Zajęcia będą odbywać się w grupach po 10 osób, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Czas trwania jednego spotkania to około 2-3 godziny. Spacery zaczynamy na skarpie przy zbiegu ulic Sajny i Wiślanej (w przypadku dużej liczby chętnych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych zajęć
z możliwością innych tras). Instruktor pomoże odpowiednio dobrać kije, przeprowadzi rozgrzewkę, aby następnie udać się na docelowy spacer.

Daty poszczególnych spotkań oraz możliwość rezerwacji miejsc i kijków dostępne są na stronie www.sztabzabki.pl/nordicwalking, w wydarzeniu na Facebooku Stowarzyszenia oraz pod numerem telefonu 577775420.

Partnerem akcji jest Sklep Medyczny SzadoMed, w którym uczestnicy Naszych spacerów mogą liczyć na pomoc w zakupie kijków oraz specjalny rabat.