W 2019 roku Stowarzyszenie „SZTAB ZABKI” wzięło udział w akcji Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy HEJT MI NIE GRA!

 

 

 

 

Bo w duszach gra nam rock!
Bo w duszach gra nam wszystko co piękne!
Ale nie gra nam HEJT!!!
#hejtminiegra#WOŚP WOŚP

O AKCJI HEJT MI NIE GRA !

Od wielu lat uważamy, że z hejtem i mową nienawiści należy “walczyć” na wesoło i z nadzieją, że da się coś z nią zrobić. Dlatego chcielibyśmy, żeby to miejsce pełne ludzi, którzy nie mają focha, stało się przestrzenią i platformą do pokazywania tego, że z hejtem da się wygrać.   

Pod koniec marca 2019 zorganizowaliśmy debatę “Ja nie hejtuję – ja rock’n’rolluję” razem z Rzecznikiem Praw Obywatelskim dr Adamem Bodnarem. Przeczytaj relację

Zobacz nadesłane zdjęcia!

Fot. Łukasz Widziszowski

 Jak możesz do nas dołączyć?

Pomóż nam powstrzymać mowę nienawiści. Pomóż nam, aby słowa nie raniły, nie bolały, aby nikt przez złe słowo nie płakał i nie chował się przerażony
ich złą mocą. Pomóż nam zapraszać wszystkich do świata przyjaźni, tolerancji i szacunku. Do świata, w którym możemy mieć różne poglądy, zdania, jednocześnie potrafiąc wysłuchiwać swoich racji do końca. Stwórzmy świat ludzi różnych, ale szanujących siebie nawzajem.
Niech słowa w naszych ustach będą zaproszeniem do rozmowy, debaty, dialogu. Nie mówimy, że od razu się uda, ale chociaż spróbujmy.  

Pobierz i wydrukuj naszą ulotkę z hashtagiem #hejtminiegra. Zrób sobie z nią zdjęcie i opublikuj na swoim profilu w serwisach społecznościowych – Instagramie, Twitterze czy Facebooku.  Pamiętaj, żeby w opisie zdjęcia też dodać #hejtminiegra!   

Źródło: https://www.wosp.org.pl/hejt-mi-nie-gra

Skip to content