Drodzy Przyjaciele,

Od kilku miesięcy wszyscy zmagamy się nowymi wyzwaniami, które postawiło przed nami życie w postaci pandemii koronawirusa.
Każdego dnia staramy się robić wszystko, żeby chronić się wzajemnie, dbać o zdrowie i życie swoje i swoich najbliższych.
Pamiętajcie proszę, że cały czas jesteśmy dla Was, cały Zespół Stowarzyszenia „SZTAB ZĄBKI” jest gotowy w każdej chwili służyć pomocą i wsparciem. Jesteśmy tutaj dla Was i dołożymy wszelkich starań, żeby wesprzeć Was w każdej sprawie, z którą się do nas zwrócicie.

Podjęliśmy jednak decyzję, że wstrzymujemy nasze działania, nasze plany odkładamy na przyszłość w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich. Choć wszelkie obostrzenia i restrykcje związane z panującą pandemią są powoli znoszone, a świat wydaje się wracać do normalności, to musimy, mimo wszystko, 


pamiętać, że niebezpieczeństwo wciąż istnieje, a organizowanie przez nas spotkań z Wami, byłoby nieodpowiedzialne. Dlatego też postanowiliśmy, że poświęcimy nasze siły na planowanie wydarzeń, spotkań, szkoleń i innych atrakcji, a plany te wdrożymy w życie w momencie, kiedy niebezpieczeństwo związane z pandemią zostanie zażegnane, a spotkania w większym gronie przestaną nieść za sobą niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się wirusa.
Przepraszamy tych z Was, którzy czują się zawiedzeni, ale taka decyzja zapadła tylko i wyłącznie z troski o nasze wspólne dobro, z troski o najważniejsze, najcenniejsze co mamy, czyli zdrowie i życie nas wszystkich.
Jesteśmy dla Was cały czas, czekamy na Was online.
Uważajcie na siebie i swoich bliskich, dbajcie o zdrowie i unikajcie zagrożeń. Choć za oknem lato w pełni, pogoda zachęca to wyjścia z domu to niebezpieczeństwo wciąż nie zostało zażegnane, dlatego prosimy, zostańcie w domach, ograniczcie spotkania w większym gronie, zadbajcie, żeby ten wakacyjny czas spędzić w rodzinnym, bezpiecznym gronie, z dala od tłumów i zgiełku.
Pozdrawiamy,
Zespół Stowarzyszenia „SZTAB ZĄBKI”